OKEY - GENEL BAKış

okey - Genel Bakış

okey - Genel Bakış

Blog Article

Istakanızın üzerindeki tüm taşların dizili olması halinde, zifosta kalan tenha bir taşı masaya bırakmanız durumunda dubara sona erecektir.

Okey oyna, oynamak isteyenleri bir arada toplayan ve canlı masalarda bu hazzı yaşatmakta olan sitelerin kullanıcılarına sunduğu dayanıklı çok olanak bulunmaktadır.

bune ya madem robot la oynuyoruz bizlere adamakıllı sahiplik verin çünkü dağıtılan taşların yarısından fazlası boş bide robot çok daha bir 123 var bunları atılacak tağlara koymuş

Eşiniz ile alay malay masanın hakkındalıklı etrafına oturarak dü adet bot ile kumar oynayabileceğiniz eşli oyunu en dörtköşe hile türünden biridir.

En pıtrak oynanan baziçe türlerinden biri olan 101’in kendi içinde düzen türleri vardır. Katlamalı ve katlamasız olarak adlandırılan bu oyunun içeriği şu şekildedir.

Ücretsiz bir şekilde eğlenebileceğiniz sohbetli okey oyna kemiksiz sitesi siz ömre bedel kullanıcılarımız derunin her hin güncellenmektedir.

Istakanın boş bir alegori tıkla çoklu taş kaydır Sohbetden kullanıcı arayabilirsin! Sohbetdeki masa ikonu masaları listeler Salona #masa1 yaz, tıklayan masana gelsin Masada sol alttaki butonla hızlı sohbeti aç Bu ikon en dobra oyuncuları listeler Beklemeden okeye tıklayıp görebilirsin Salon ismine tıkla, oyuncu listesini aç Profildeki bu ikonla onu takip edebilirsin Bu ikon ile en reva masaya oturursun Bu ikon ile yeni bir masa harisarsın Masayı sen açarsan kilitleyebilirsin Gülücük ikonu ile emoji yollayabilirsin Yenilikleri ihya günlüğüne tasaryoruz

Benek ve Çip değişikdır, Benek azalmaz Çip ise tahminî nakit birimidir, satın aldatmaınabilir ve kullanılır Benekının arttıkca seviye numaranda yükselir Noktaının arttıkca seviye numaranda yükselir Yeni gerçekci temaları dene Ayarlar penceresine baktın mı? Kilitli masa adresini facebooka yapıştır, arkadaşlarınla oyna Sol alttaki fotona tıkla puanlarını gör Istakanda bir taşa çift tıklayıp zıt çevir Kilitli masa adresini whatsappa yapıştır, ihvanınla oyna Yeni radyolar ekledik tıkla dinle!

Oyuna tevessül anında karanlık mevrut taşlarınızı soldaki menü üzerinden sırala komutuna basarak kolaylıkla hizaya getirebilir ve sonunda devir kazanabilirsiniz. Yağız, yeşil, gökçe ve kırmızı nitelik taşlardan oluşan setler ile yapmanız müstelzim elinizdeki bütün taşları desise kuralları çerçevesinde bir okey araya bildirmek ve elinizi açarak puan kazanmaktır.

çocuklar gercekten bu olta guzel kızım hıra midein yuklemistim çok yeğin okey oynamayıda biliyor kızım seni çok seviyorum meleğim

Türkiye'nin en çok oynanan oyunlarından biri olan Okey'i 7'den 70'e üzere hacısı hocası bilir. 4 kişinin bir araya gelmiş olarak oynadığı oyunda epey gır gır çağ geçirebiliyorsunuz. Kumar sayesinde imdi Okey'i vahit başınıza bilgisayara karşı da oynayabilirsiniz.

Farazi ürünler yahut farazi paraya mevla değilsiniz, bunun namına bunları çalıştırmak yürekin sınırlı bir şahsi iptal edilebilir lisans satın almış olursunuz.

Her kullanıcının 14 taşla, oyuna başlayan kişinin ise 15 taşla temelladığı ve taşları renklerine veya sıralı düzene gire dizdiği oyunda okey taşına dikkat etmeleri gerekmektedir.

Üyeliğiniz de politikalarımız mucibince detaylı kişisel veri paylaşımı yapmanıza da ister yoktur. Sonunda mahremiyetiniz üyelik sorunlemleri süresi boyunca da suhuletle esenlanabilmektedir. Üstelik baziçe katılımı yapıp etmek istemediğinizde sitemize üye başlangıçi yapmayarak hesabınızı sildirebilirsiniz. Bu muamele bâtınin on dört ruz süresince taşınabilir cihazlarından ve bilgisayarlardan adresimize giriş yapmamanız gerekmektedir. Canlı Okey Oyunu Siteleri

izmir okey

Report this page